Logo Logo
Dětská kola pro děti
  • 6. 4. 2018
  • Dětská kola, pro děti,Jízdní kola, crossová kola, trekingová kola, dětská kola, dámská kola a horská kola.

Dětská kola z našeho internetového obchodu jsou především velmi bezpečná a spolehlivá. Dětská kola nabízíme pro všechny věkové kategorie. Můžete si zde vybrat dětská kola pro nejmenší děti (od 3 let věku), ale i juniorská dětská kola pro děti nad 11 let. Do naší nabídky vybíráme kvalitní dětská kola za výhodné ceny. Dětská kola mají perfektní ergonometrii přizpůsobenou věku dítěte. Nabízíme dětská kola pro holky i pro kluky. Dětská kola z našeho internetového obchodu jsou vybavená pouze kvalitními komponenty (např. Shimano apod.). Z pohledu bezpečnosti a spolehlivosti jsou dětská kola testována Strojírenským zkušebním ústavem a mají veškerá bezpečnostní osvědčení platná v rámci EU. Další předností je, že dětská kola jsou lehká, pevná a jednoduše ovladatelná.

Dětská kola můžeme podle věku dítěte rozdělit následovně:

  • Dětská kola 12 jsou vhodná pro věk dítěte zhruba od 2 do 3 let. Dětská kola by měla být vybavena rozhodně kvalitními komponenty, aby nedošlo k rychlému poškození kola nebo ke zranění dítěte. Kolo neslouží k žádným delším výletům, ale opravdu jen pro první seznámení dítěte s dětským kolem.
  • Dětská kola 14 jsou vhodná pro děti ve věku 4 až 7 let. Tyto dětská kola jsou již uzpůsobena opravdové jízdě. Narozdíl od předešlého typu dětského kola je toto kolo již možné využít i na trochu delší vyjížďky.
  • Dětská kola 16 jsou určená pro děti ve věku od  6 do 9 let.  V tomto věku si děti kola už opravdu užívají. Bez problémů udržují rovnováhu a dětské kolo může být zdrojem skvělé zábavy i zlepšení fyzické kondice. Předpokládaná výška postavy je  minimálně 1 m.
  • Pro děti ve věku od 7 do 11 let jsou určena dětská kola 20 s velikostí rámu 20' . Kolo jsou určena pro výšku postavy od 130 cm. Tyto typy dětských kol již začínají mít i různá zaměření a to např. pro jízdu terénem (horská kola) nebo pro silniční jízdu (trekingová nebo silniční kola).
  • Pro největší děti  od 11-ti let výše jsou určena dětská kola 24 s velikostí rámu 24' . Dětské kolo se používá pro výšku postavy od 135 cm do 150 cm. Poté už následují kola pro dospělé.

Neváhejte! Udělejte Vašim dětem radost! Vyberte jim bezpečná, spolehlivá a kvalitní dětská kola!

Nejprodávanější dětská kola:

Dětské kolo Spiderman 2142 12" - model 2018

Dětské kolo DHS Countess 1402 14" - model 2016

Dětské kolo Mimoni 2192 12" - model 2018

BMX kolo Galaxy Early Bird 20" - model 2018