Logo Logo
Neoprenové kalhoty na hubnutí
  • 5. 4. 2018
  • Neoprenové kalhoty na hubnutí, Kalhoty na hubnutí, Kompresní kalhoty, Kompresní oblečení, Kompresní prádlo

Chcete zhubnout, ale stále se vám to nedaří? Zkoušíte všechno, co se dá, ale výsledek je téměř mizivý? Možná jste nevyzkoušeli všechno, co je právě na trhu dostupné. V minulých letech byly hitem kompresní podkolenky, letos se velmi mluví o kompresních kalhotách, které podle různých odborníků pomáhají ke snížení stávající váhy. Zda je výsledek skutečně tak překvapivý, musí posoudit každý uživatel sám, ale nutno zmínit, že pokud kompresní kalhoty účinkují na jednom, nemusí to tak být i na druhém. Každý lidský organismus potřebuje zkrátka a dobře něco zcela jiného.

Dámské neoprenové oblečení najdete zde

Výrobců kompresních kalhot a kompresního oblečení obecně, velmi přibývá. To je dobře hlavně pro spotřebitele, protože tím se značně snižuje cena některých kompresních kalhot, které jsou aktuálně na trhu dostupné.

Jejich cena se zpravidla pohybuje do 1 000,- Kč v závislosti na kvalitě materiálů i značce, pod kterou jsou kalhoty vyrobeny. Pokud jde ale o celkové názory veřejnosti a hodnocení těch, kteří kompresní kalhoty pravidelně používají, ohlasy jsou jednoznačně pozitivní. Kompresní kalhoty a oblečení mají následující účinky na lidské tělo i organismus:

  • eliminují otoky dolních končetin 
  • zabraňují bolesti dolních končetin při i po námaze 
  • s kompresními kalhotami narůstá výkonnost 
  • kompresní kalhoty snižují možnost zranění během námahy 
  • přispívají k regeneraci 

Výše zmíněná fakta ale neplatí jen v souvislosti se zvýšenou fyzickou námahou. Velmi prospěšné jsou totiž i v souvislosti s dlouhodobým sezením nebo stáním. Výrobci kompresních kalhot ve výrobě nových modelů rozhodně nezaostávají a stále vyvíjejí nové a nové technologie, které mají výrazný vliv na snížení tělesné hmotnosti. Velmi populární se staly například kompresní kalhoty disponující chladivými účinky nebo kalhoty, které působí na nohy částečnou kompresí.