Logo Logo
Nidora systém přirozeného hubnutí
  • 5. 4. 2018
  • Nidora systém přirozeného hubnutí, hubnutí, fitness, zdravá strava

V posledních letech se na trhu začaly objevovat poměrně netradiční přípravky na hubnutí, od kterých si uživatelé slibují skutečné zázraky. Pochopitelně ne každý z nich funguje a ze strany veřejnosti navíc přípravky čelí poměrně velké nedůvěře.

Nidora – systém přirozeného hubnutí, ovšem nejsou tablety na hubnutí, ale sypký prášek, kterým je nutné posypat jídlo. Prášek pak funguje tak, že vás daleko více zasytí a vy nepotřebujete přijímat takové množství potravy během dne.

Účinky přípravku Nidora – systém přirozeného hubnutí 

Obecně se nikdy k dietě nedoporučují přípravky, které nejsou prodávány v lékárnách. To ostatně platí i v souvislosti s Nidora, přípravek totiž není prodáván v lékárnách, ale pouze na internetu. Jeho cena začíná na zhruba 800,- Kč v závislosti na počtu sáčků se sypkým práškem. Přípravek je užíván tak, že jím posypete jídlo těsně před konzumací. Nesázejte však na velké porce, protože s přípravkem toho sníte daleko méně, než jste normálně zvyklí. Jídlo posypané přípravkem vám navíc dostatečně nasytí hned na několik hodin a vy tak jíte daleko méně, než za normálních okolností. Důvěryhodnost i správné účinky tohoto přípravku jsou ale sporné pokud jde o názory různých odborníků a dietologů. Důvodem je už často zmiňovaný fakt, že přípravek vám pomůže zhubnout během prvního měsíce užívání i více jak 10 kilogramů.

Hubnutí takovým způsobem je pochopitelně velmi nezdravé. Nidora se totiž nepodílí jen na snížení chuti k jídlu, ale dokonce i na zmenšení velikosti lidského žaludku a údajně podporuje spalování tuků. Informace přípravku udávají, že je naprosto bezpečný a zdravotně nezávadný. Zdravotně závadné by se ale pro vás mohlo stát výrazné snížení váhy za tak krátkou dobu a navíc bez jakékoli fyzické aktivity. Účinnost přípravku Nidora – systém přirozeného hubnutí je přitom velmi individuální.

Co může dobře účinkovat na jednom člověku, nemusí tak dobře účinkovat na druhém.